5% Nutrition na Slovensku!

Značka, ktorú založil a vybudoval svetoznámy kulturista a motivátor Rich Piana. Rich sa preslávil najmä svojím monštruóznym vzhľadom, svojím prejavom a tým ako hovoril veci na rovinu. V sekcii 5% magazín sa  môžeš tešiť na jeho videá so slovenskými titulkami, ktoré tam budú pravidelne pribúdať.

‚,5% is basically the percentage of the people, that are willing to do whatever it takes to reach their goals.‘‘ Rich Piana

,,5% je jednoducho to percento ľudí, ktorý sú schopný spraviť všetko, čo je potrebné, aby dosahovali svoje ciele.‘‘ Rich Piana

5% prináša doplnky výživy, ktoré reprezentujú absolútnu špičku v kvalite a funkčnosti. Bez žiadnych kompromisov. V ponuke nájdeš širokú škálu produktov, od predtréningových stimulantov až po komplex pre zdravie pečene, srdca a ostatných orgánov.

Rich bol veľkým zástancom skutočnej stravy, čo sa premietlo aj do jeho výrobkov. Preto vo svojich produktoch, ako aj v proteínových tyčinkách sú použité len kvalitné a čisté suroviny ako vaječné bielka, arašidy, slnečnicové semená, batáty, ovsené vločky apod.

Okrem doplnkov výživy, značka 5% ponúka široký výber štýlového oblečenia, najmä tričká, tielka a šiltovky. Oblečenie takisto spĺňa vysoké požiadavky na kvalitu a zároveň dizajn. Navyše nielen nápis 5%, ale aj ostatné ti budú pri každom pohľade pripomínať kam si sa zaradil. Jednoducho aj oblečenie tak môže motivovať k vyššiemu nasadeniu.

5% je životný štýl.

Ak si dáš na seba čokoľvek s nápisom 5%, nech už je to len silikónový náramok, už niet cesty späť. Stal si sa 5%terom. A už je len na tebe, aby nápis 5% alebo ‘Whatever it takes‘ apod. nevyzneli hlúpo keď sa budeš v posilke hrať s telefónom a budeš mať 10 minútové série. Ale verím, že toto nie je tvoj prípad J.

Ak by si mal alebo mala nejaký návrh na vylepšenie služieb BigRich.sk, prípadne ak by bol u teba záujem o nejaký kúsok oblečenia od 5%, ktorý nemáme zaradený do ponuky, pokojne napíš na objednavky@bigrich.sk. J

A dosť bolo slov, poďme makať, teda poriadne cvičiť a jesť, jednoducho…

…RÁSŤ!

 

Adam Kovács

Prevádzkovateľ BigRich.sk